MOPA – valymo įmonė

Valymo įmonė MOPA – inovatyvus sprendimas valymo paslaugų rinkoje. Paprastas užsakymas, patogus atsiskaitymas, greitas paslaugos atlikimas. Nesvarbu kur gyvenate – name, kotedže ar bute. Jei turite poreikį išvalyti namus – mes jį patenkinsime.

Ką reikia žinoti prieš užsakant valymo specialistą? Užsakydami valymo paslaugą turite nuspręsti kokio sutvarkymo norite: ar tai bus vienkartinis MOPA valymo profesionalų apsilankymas, ar norėsite, kad valymo paslaugą Jums teiktume periodiškai. Papildomos atskirai užsakomos paslaugos – langų, šaldytuvo, spintelių, orkaitės valymas, skalbimas, lyginimas.

Jeigu mes neįtraukėme į atliekamų valymo darbų sąrašą ko nors, kas jums aktualu – praneškite. Tikrai rasime sprendimą. Susikalbėjimas tarp kliento ir paslaugos atlikėjo turi būti aiškus ir tikslus.

Žmoniją visais amžiais kankino du klausimai: kur dingsta pinigai ir iš kur atsiranda dulkės? Mes irgi nežinome, iš kur atsiranda dulkės, bet garantuojame, kad po mūsų namų tvarkymo specialistų apsilankymo, dulkių Jūsų namuose neliks.

Vienas, du – švaru!