Butų valymas


Profesionalus butų valymas Kaune ir Kauno rajone. Valymo įmonė MOPA – siūlo kokybiškas butų valymo paslaugas Kaune. Valome langus, tvarkome spinteles, išplauname šaldytuvus bei orkaites. Paprastas užsakymas, patogus atsiskaitymas, greitas paslaugos atlikimas, nepriekaištingos reputacijos ir aukštos kvalifikacijos valymo profesionalai, paslaugų draudimas turto žalos atveju – mūsų aptarnavimo standartas. Jei norite nepriekaištingai švarių namų – susisiekime.

Gaukite pasiūlymą

Užpildykite kontakto formą


Kauno klientų atsiliepimai

Likau patenkintas valytojos darbu. Gan greitai sutvarkė ir viska radau savo vietose. Rekomenduoju visiems šią įmonę, kas neturi laiko namų ruošai.
– Edmundas, Kaunas

Tik gerus atsiliepimus galiu palikti apie valymo kompaniją Mopa. Visada lieku patenkinta atliktu darbu ir valytojomis, kurios atvažiuoja. Paprasta užsisakyti, tai tik pliusas.
– Eglė, Kauno raj.

Atsakysime per 1 valandą.

Vienas, du – švaru!


1. Užsakymas

Pasirinkite datą ir laiką kada atvykti valytojui. Patogiai atsiskaityte internetu.

2. Patvirtinimas

Priimsime Jūsų užsakymą ir sutartu laiku atsiųsime valytoją į Jūsų namus.

3. Švaru

Valytojas atvyks į Jūsų namus ir nepriekaištingai juos išvalys.

Ką reikia žinoti prieš užsakant namų valymo profesionalą? Pagalvokite, ar norite vienkartinio ar periodinio namų valymo paslaugos. Valymo metu atliekame tuos pačius darbus, tačiau skiriasi paslaugos suteikimo dažnumas (atvykstame kas savaitę arba kas dvi). Papildomos atskirai užsakomos paslaugos – langų, šaldytuvo, viryklės ar sandėlkiuko/garažo valymas, skalbimas, lyginimas.

Svarbiausi buto valymo ir tvarkymo akcentai

Butų valymas ir tvarkymas – vienas iš daugelio veiksmų, su kuriuo tenka susidurti kiekvienam, gyvenančiam bute. Neretai sakoma, kad butų tvarkymas bei valymas tema, kuria galima kalbėti labai daug, tačiau nesunku pastebėti, kad ir apie butų valymą bei tvarkymą taip pat būtų galima kalbėti valandų valandas. Esate vienas iš tų, kuriam aktuali ši tema? Tokiu atveju nepraleiskite progos sužinoti daug naudingų dalykų – rasite ne vieną reikšmingą patarimą.

Nors gyvenamojo būsto plotas plotui nelygus, statistika rodo, kad butai paprastai yra mažesnio ploto. Vis dėlto, net ir esant tokiems duomenims, dėmesį verta atkreipti į tai, jog labai didelė dalis žmonių, gyvenančių butuose, skundžiasi, jog tokio būsto tvarkymas bei valymas užima labai daug laiko. Taigi, pateikiame keletą labai naudingų patarimų, kurie, tuo atveju, jei su jais susipažinsite ne tik teoriškai, bet išbandysite praktiškai, atneš didelę naudą.

Tvarkykite ne visas buto patalpas, bet tam tikras zonas
Tvarkymo bei valymo našta tikrai bus kur kas lengviau įveikiama tuo atveju, jei neužsimosite sutvarkyti viso buto iš karto, o jį suskirstysite jį į zonas ir per dieną tvarkykite tik po vieną zoną. Tai, kaip suskirstysite zonas, priklausys tik nuo jūsų pačių, tačiau bene pats populiariausias pasirinkimas yra štai toks buto suskirstymas: produktų laikymo, apdorojimo bei maisto ruošimo zona; poilsio zona; darbo zona; drabužių bei avalynės laikymo zona; sanitariniai mazgai; balkonas.

Dėmesį verta atkreipti dar ir į tai, jog kiekvienos iš šių zonų tvarkymas bei valymas pasižymi tam tikrais ypatumais, pavyzdžiui, maisto ruošimo zonos valymui verta naudoti vienos rūšies, valymo priemones, tuo tarpu poilsio zonos, kurioje gausu minkštų baldų bei kilimų, valymui reikia naudoti kitos rūšies valymo priemones bei reikmenis.

Nelaikykite nereikalingų daiktų, pasenusių produktų
Vis dėlto, tam, kad namai būtų švarūs bei tvarkingi, nepakanka vien tik nuvalyti dulkes nuo paviršių ar išplauti grindis – būtina nuolat tikrinti, ar nėra produktų, kurių galiojimo laikas jau yra pasibaigęs. Tvarką bei švarą palaikyti bus sunku ir tuo atveju, jei namuose bus daug nereikalingų daiktų ar apyvokos reikmenų – nereikalingi daiktai ne tik užgožia namų erdvę, kurią nebūtų galima panaudoti kur kas naudingesniais tikslais, bet ir kaupia nešvarumus.

Cheminių priemonių asortimentas
Tobulai namų švarai bei tvarkai palaikyti ne visada pakanka namuose pagamintų valymo priemonių – nors actas bei citrinos rūgštis tikrai yra tos priemonės, kurios pravers valant namus, dėmesį verta atkreipti į tai, jog šios priemonės tikrai nėra tinkamos visiems namuose esantiems paviršiams valyti, maža to, šiomis priemonėmis gali būti sunku pašalinti įsisenėjusius nešvarumus. Būtent dėl šios priežasties reiktų nepamiršti ir specialių purškiklių, valiklių, šveitiklių.

Gaivus kvapas namuose
Nuolat tinkamai valant bei prižiūrinti namus, kvapas juose tikrai bus gaivus, tačiau, jei norisi papildomų spalvų, dėmesį verta atkreipti į tai, jog tuo atveju, jei norisi iš tiesų intensyvaus bei malonus aromato, namus teks kvėpinti papildomomis priemonėmis. Tam puikiai tiks aromatinės žvakės, smilkalai, namų kvapai.

Šie patarimai tikrai praves siekiant, kad butų valymas bei tvarkymas būtų kur kas efektyvesnis bei greitesnis, tačiau tai dar tikrai ne visi pasirinkimai, kuriuos galite rinktis: dėmesį verta į tai, jog egzistuoja ir dar vienas, jūsų dėmesio iš tiesų vertas pasirinkimas: galite kreiptis į mus ir visus valymo darbus atliksime profesionaliai. Belieka tik pridurti, kad jei nuspręsite susipažinti su šio mūsų teikiamų paslaugų privalumų sąrašu, pamatysite, jog jis iš tiesų yra ilgas: tai – puiki galimybė taupyti savo laiką (laiką, kurį skirtumėte buto tvarkymui bei valymui, galėsite skirti kitoms veikloms vykdyti); sutaupysite pinigų (paslaugos teikėjai pasirūpins visomis buto valymui bei tvarkymui skirtomis priemonėmis bei įrankiais; maža to, tuo atveju, jei laiką, kurį būtumėte skyrę buto valymui bei tvarkymui, skirtumėte darbui, uždirbtumėte papildomų lėšų).