Kaip išvalyti vonią?

GintarėNaudingi patarimaiLeave a Comment

kaip-isvalyti-vonia

Vonia – švariausia namų patalpa. Na, arba bent jau tokia turėtų būti kadangi šiame kambaryje atliekami higienos darbai užtikrina tiek žmogaus sveikatą, tiek grožį. Tiesa, vis dažniau akcentuojama, kad labai svarbu grįžti atgal prie natūralių valymo priemonių. Šiais laikais ir pigiausi chemikalai nebesuvilioja žmonių, kurie ieško ne tik efektyvių, tačiau ir natūralių valymo priemonių.

Net ir labai seną vonią galima išvalyti kokybiškai. Svarbiausia žinoti, kokios priemonės padės tai padaryti. Dalinamės universaliausiais patarimais, kuriuos patvirtino jau daugelis moterų, o butų valymas tokiais metodais taps daug efektyvesnis.

Actas + soda = stebuklas

Turbūt ne kartą teko girdėti, kad actas ir soda daro stebuklus, kadangi nesunkiai pašalina net ir labiausiai įsisenėjusias dėmes. Juos galima naudoti atskirai kaip kiekvieną priemonę ir tuo pačiu abu tirpalus sumaišyti ir gauti masę, kuri nesunkiai pašalina net ir pačias sudėtingiausias dėmes.

Puikiai nuvalysite tiek stiklinį, tiek keramikinį paviršių. Jeigu dėmes yra labai įsisenėjusios, tokiu atveju rekomenduojame uždėti pagaminto tirpalo ant dėmės ir palaikyti kelias valandas. Galima net parą. Jeigu norite, kad tirpalas nenubėgtų, tokiu atveju rekomenduojame padaryti kuo tirštesnę masę. Sumaišius actą ir sodą galima šiek tiek įdėti miltų. Jie sutirštins ir tuo pačiu uždėjus ant dėmių galima pašalinti net ir didelius įsisenėjimus.

Baliklis + popierius = balta vonia

Dar vienas būdas visiškai atgaivinti net ir labai seną vonią – baliklio priemonės, kurias galite įsigyti bet kuriame prekybos centre. Šiuo atveju taip pat rekomenduojame pasirinkti ekologišką variantą.

Net ir tokiu atveju, jeigu jis kainuoja kur kas brangiau. Tiesa, naudodami baliklį būtinai užsidėkite pirštines. Tai padės Jums nesugadinti rankų odos.

– Pirmiausia pabarkite savo vonią, kodėl ji taip išsipurvino! Liepkite jai tuojau pat tapti tokiai gražiai, kokia buvo tuomet, kai ją įsigijote. Žinoma, labai nepykite, tačiau šiek tiek kritikos dar niekam nepakenkė.

– Tuomet visą vonią reikia iškloti popieriniais rankšluosčiais. Žinoma, jie lips kur kas geriau jeigu bent minimaliai sudrėkinsite vonios sieneles. Jeigu norite, kad darbo būtų kuo mažiau – tokiu atveju įsigykite didelius popierinius lakštus. Svarbiausia, kad jie galėtų lengvai perdrėkti.

– Kuomet visa Jūsų vonia jau yra išklota rankšluosčiais, tokiu atveju rekomenduojame po truputį pilti baliklį (kurį rekomenduojama sumaišyti su vandeniu) ant rankšluosčiu. Patogu užsidėti baliklio tirpalo ant kempinėlės ir po truputį šalinti popierinius lakštus. Žinoma, taip užtruksite nemažai laiko, tačiau galima džiaugtis tuo, kad efektas bus tikrai geras. Juolab, ilgalaikis, o to daugelis žmonių ir nori šveisdami vonią.

– Kuomet visą paviršių padengsite, tuomet rekomenduojama viską palikti stovėti valandą. Aišku, viskas priklauso nuo jūsų baliklio intensyvumo. Kuo jis graužia labiau – tuo trumpiau laikyti ant vonios paviršiaus tirpalą reikia. Jeigu įsigijote labai silpną baliklį – galite laikyti net kelias valandas. Įprastai ant buteliuko galite rasti tokio tipo informaciją.

– Galiausiai, kuomet praėjo reikiamas laiko tarpas – paprasčiausiai nuimkite popierines servetėles. Daugelis moterų stebisi rezultatu, kurį pavyksta gauti. Akivaizdu, kad vonia tapo net kelis kartus baltesnė. Svarbiausia tai, kad paviršius nebus pažeistas!

Taip išvalysite net ir emaliuotą vonią. Jos paviršius nebus pažeistas.

Actas + indu ploviklis = žvilgesys ir baltumas

Dar viena paprasta priemonė, kuri Jums gali padėti tiek nuo dušo kabinos nuvalyti dėmes, tiek išplauti baltą vonią – actas sumaišytas su indų plovikliu. Pirmiausia Jums reikia mikrobangų krosnelėje bent jau minimaliai pašildyti actą. Taip suaktyvinamos gerosios jo savybės. Kuomet jis bus jau šiltas – supilkite jį į purškiama buteliuką. Su juos bus kus kas patogiau uždėti tirpalo ant probleminių vietų. Tuomet į buteliuką įpilkite indų ploviklio. Sunku nustatyti santykį. Dažniausiai kiekvienas darydamas pasidaro vis kitokį, tačiau laikykitės daugmaž 2 sodos : 1 valiklio. Tuomet gautą tirpalą paprasčiausiai purkškite ant stiklo arba balto vonios paviršiaus. Taip pat galima šiek tiek palaikyti arba galima iškart valyti. Bet kuriuo atveju pastebimai pašalinsite net ir labai rimtas dėmes.

Soda + baliklis = neliks pelėsio ir kalkių

Kaip panaikinti pelėsį? Kaip pašalinti kalkes? Jums į pagalbą skuba soda sumaišyta su balikliu. Tai yra bene geriausia priemonė, kuri gali pašalinti net ir labai įsisenėjusias problemas. Paprasčiausiai sumaišykite šias dvi medžiagas. Jeigu norite, galite įpilti šiek tiek vandens. Taip gausite labai geros konsistencijos medžiagą, kuria galima tepti pelėsio vietas. Dažniausiai užtepus reikia palaukti kelias valandas ir vėliau viską nuvalyti. Taip pat jeigu norite, kad pagaminta pasta būtų dedama tik ant vietų kur yra pelėsis arba kalkės – tokiu atveju rekomenduojame naudoti dantų šepetuką, kuris padės pasiekti net ir pačias sudėtingiausias vietas.

Druskas + actas = pašalina rūdis

Jeigu rūdys Jums taip pat gadina gyvenimą – tokiu atveju puikiai tinka druska sumaišyta su actu. Tai junginys, kuris gali pašalinti bet kokio pobūdžio dėmes. Sumaišykite šias medžiagas ir jomis padenkite vietas, kur kaupiasi rūdys. Taip pat rekomenduojame palaikyti kurį laiką. Vėliau pasiėmus kempinėlę lengvais judesiais judinkite druską. Taip ji po truputį pašalins net ir labai įsisenėjusias dėmes. Svarbiausia judinti labai lėtais judesiais, kadangi taip druska pašalina rudis, tačiau nesugadina paviršiaus. Valyti galima tiek plyteles, tiek vonią. Puikiai išvalysite akrilinę masažinę vonią. Taip pat puikiai išvalysite ir dušo kabiną, kurios valymas gali pareikalauti kruopštumo. Visgi, su specialiomis priemonėmis viskas bus įmanoma ir lengvai įgyvendinama.

Vonia – svarbiausias kambarys namuose. Jeigu norite, kad ji būtų graži – tokiu atveju svarbu pasirinkti kokybiškas valymo priemones.

Patinka tai, ką darome?

Naudingi valymo patarimai ir specialios nuolaidos tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *