Namų tvarkytojos


Profesionalios ir greitos namų tvarkytojos Kaune ir Kauno rajone. Valymo įmonė MOPA – siūlo profesionalias namų tvarkytojos paslaugas Kaune. Paprastas užsakymas, patogus atsiskaitymas, greitas paslaugos atlikimas, nepriekaištingos reputacijos ir aukštos kvalifikacijos valymo profesionalai, paslaugų draudimas turto žalos atveju – mūsų aptarnavimo standartas. Jei norite nepriekaištingai švarių namų – susisiekime.

Gaukite pasiūlymą

Užpildykite kontakto formą


Kauno klientų atsiliepimai

Likau patenkintas valytojos darbu. Gan greitai sutvarkė ir viska radau savo vietose. Rekomenduoju visiems šią įmonę, kas neturi laiko namų ruošai.
– Edmundas, Kaunas

Tik gerus atsiliepimus galiu palikti apie valymo kompaniją Mopa. Visada lieku patenkinta atliktu darbu ir valytojomis, kurios atvažiuoja. Paprasta užsisakyti, tai tik pliusas.
– Eglė, Kauno raj.

Atsakysime per 1 valandą.

Vienas, du – švaru!


1. Užsakymas

Pasirinkite datą ir laiką kada atvykti valytojui. Patogiai atsiskaityte internetu.

2. Patvirtinimas

Priimsime Jūsų užsakymą ir sutartu laiku atsiųsime valytoją į Jūsų namus.

3. Švaru

Valytojas atvyks į Jūsų namus ir nepriekaištingai juos išvalys.

Ką reikia žinoti prieš užsakant namų valymo profesionalą? Pagalvokite, ar norite vienkartinio ar periodinio namų valymo paslaugos. Valymo metu atliekame tuos pačius darbus, tačiau skiriasi paslaugos suteikimo dažnumas (atvykstame kas savaitę arba kas dvi). Papildomos atskirai užsakomos paslaugos – langų, šaldytuvo, viryklės ar sandėlkiuko/garažo valymas, skalbimas, lyginimas.

Tobula namų tvarkytoja: kokia ji?

Neplautos grindys… Dulkių sluoksnis ant komodos… Blizgesį praradęs lango stiklas… Plautuvėje riogsantys nešvarūs indai… Ką tai reiškia? Akivaizdu, jog tai gali reikšti tik viena – metas susitvarkyti. Tačiau, kas tuomet, jei tiesiog nenorite, o galbūt neturite laiko to daryti? Kad ir kas nutiktų, sprendimas visada yra. Tai – namų tvarkytoja. O kokia yra tobula namų tvarkytoja? Kaip ji atrodo? Galbūt tai solidžios išvaizdos, vyresnio amžiaus dama, kurios pedantiškumas paliečia net ir atokiausius namų kampelius? O galbūt lengvai plazdenanti lyg fėja, vos vienu ranku mostu užtikrinanti namų švarą bei tvarką? Mes nežinome, kaip turi atrodyti tobula namų tvarkytoja, tačiau tikrai galime pasakyti, kokias savybes ji privalo turėti. Su šiuo sąrašu kviečiame susipažinti ir jus.

Profesionalumas
Tai – svarbiausios kiekvienos tobulos namų tvarkytojos savybė. Kuo ji pasižymi? Daugeliui atrodo, kad nėra taip svarbu, kokia seka atliksime namų ruošos darbus, kokia kryptimi valysime kilimą ar kokį valiklį parinksime virtuvės paviršiams valyti. Tačiau tikras profesionalas žino, kaip pasielgti bet kurioje iš šių situacijų. Namų valymas bei tvarkymas yra viena iš tų sričių, kuri taip pat reikalauja tam tikrų specifinių žinių, o tobula namų tvarkytoja tikrai galės jomis pasigirti.

Viskas taip, kaip buvo
Namai gali būti puikiai sutvarkyti, tačiau jei po šio proceso daiktus bei namų apyvokos reikmenis rasite tose vietose, kuriose jie buvo prieš tai, vargu, ar liksite patenkinti suteikta paslauga. Taigi, tobula namų tvarkytoja niekada neprivers jūsų ieškoti, kur dabar yra prieš tai ant palangės stovėjęs prieskoninių žolelių vazonas ar suvenyras, buvęs ant komodos, nes viskas bus taip, kaip ir buvo – savo vietose.

Tada, kada reikia
Ir nors namų tvarkymas ir valymas yra nuolatinis procesas – juk švarą bei tvarką namuose palaikyti būtina reguliariai, tikrai neįmanoma nusakyti, kaip dažnai jums bus reikalinga tokia paslauga – galbūt pageidausite, kad jūsų namai būtų tvarkomi dukart per savaitę, o galbūt tik kartą per dvi, o galbūt papildomų rankų reikės tik po audringo vakarėlio, kurie jūsų namuose vyksta ne taip jau ir dažnai… Taigi, dar vienas tobulos namų tvarkytojos bruožas yra tas, jog ji pasirodys tada, kada reikia.

Kruopštumas bei darbštumas
Plautos grindys plautoms nelygioms – tokį kaip šis pasakymą galima išgirsti labai dažnai tuomet, kai darbą atlieka darbštumu nepasižymintys ir nerangus žmogus. Tik ypač kruopšti ir darbšti namų tvarkytoja gali garantuoti, jog viskas, prie ko buvo prisiliesta, blizgės švara. Tai – dar dvisavybės, kurias yra tiesiog būtina įtraukti į tobulos namų tvarkytojos savybių sąrašą.

Punktualumas
Be jau išvardintų savybių tobula namų tvarkytoja turi ir dar vieną. Tai – punktualumas. Sutikite, juk tikrai nėra malonu laukti į sporto klubą vėluojančių atvykti trenerio ar skaičiuoti ne vieną dešimtį minučių belaukiant pietauti vėluojančio atvykti draugo. Nesmagu gali būti ir sužinojus, jog namai pradėti tvarkyti tuomet, kuomet buvo sutarta. O viso to priežastis – vėluojanti atvykti namų tvarkytoja. Tad tobula namų tvarkytoja visada išliks punktuali ir laiku sutvarkys namus.

Išsiaiškinome, kokia turi būti tobula namų tvarkytoja – nepraleidžianti pro savo akis nei menkiausios dulkelės, atvykstanti laiku, o svarbiausia – profesionaliai atliekanti visus namų valymo darbus. Nežinote, kur rasti tokias savybes turinčią tvarkytoją savo namams? Sprendimą jau radote – kreipkitės į mūsų įmonę.