Renkamės namų tvarkytoją

GintarėAktualios temosLeave a Comment

renkames-namu-tvarkytoja

Paskutiniu metu populiaru tapo nusisamdyti namų tvarkytoją. Moterys užsiima verslu, dalyvauja socialiniuose projektuose, sportuoja, rūpinasi savo, kaip asmenybės augimu, todėl vis labiau gaila laiko namų tvarkymui, skalbimui, kitiems buities darbams. Ir tai nieko blogo, juk galima nusisamdyti pagalbininkę, kuri namų ruošos darbus atliks netgi geriau, nei bet kuri iš  mūsų. Dažnai susiduriama su problema kur rasti tinkamą namų tvarkytoją, kuria galima būtų besąlygiškai pasitikėti. Vieniems rekomenduoja draugai, kiti ieško internetiniuose skelbimuose. Visgi pasitikėti nepažįstamu žmogumi reikia drąsos. Visai kitas reikalas, kai namų tvarkytoja pasamdoma iš įmonės, teikiančios valymo paslaugas. Taip saugiau ir visada žinai kur kreiptis iškilus problemoms. Tai kokia turėtų būti namų tvarkytoja, kuria galima pasitikėti ir įsileisti į namus? Viena pakalbinta įmonės MOPA klientė, į klausimą kodėl naudojasi namų tvarkytojos paslaugomis atsakė: „Puikiai galiu susitvarkyti namus ir pati, tačiau mano laikas labai brangus ir noriu jį išnaudoti protingai. Esu labai patenkinta, kai grįžusi namo randu švara kvepiančius namus. Tvarkytoja pas mus ateina kartą į savaitę, to pakanka, kad visada būtų tvarka. Kai reikia, galiu užsisakyti ir papildomas paslaugas – išskalbti, išlyginti drabužius, išvalyti langus. Jau spėjome su namų tvarkytoja susidraugauti. Aš žinau, kad visada daiktus rasiu savo vietose, kad nepriekaištingai bus nuvalytos dulkės. Dar labai man patinka, kad namų tvarkytoja naudoja savo priemones, pati turbūt nesugebėčiau tinkamai pasirinkti valiklių“.

Šiais laikais namų tvarkytoja yra pats geriausias pasirinkimas dirbančiai moteriai ir jau niekas negalvoja, kad tai tik būdas pasipuikuoti prieš aplinkinius. Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tinkamą namų pagalbininkę ir kur jos ieškoti? Privačiai kviestis bet ką į savo namus didelė rizika. Neturėsite jokių patikimumo garantijų ir reiks pakeisti ne vieną, kol rasite sau tinkamą žmogų. Nėra sunku susirasti namų tvarkytoją, bet kas garantuos darbų kokybę ir saugumą. Mūsų šalyje oficialiai dirbančių tvarkytojų nėra daug. Iš žmogaus, neturinčio raštiškų įsipareigojimų, ko nors reikalauti yra sunku. Ką jau kalbėti, kai sugadinami daiktai ar padaroma kitokia žala turtui. Netinkamai atliktas darbas ar sugadinti daiktai dažnai pasitaikantis konfliktas tarp šeimininkų ir tvarkytojos. Pasitaiko dar ir atvejų, kai žmogus, kuriuo pasitiki dar ir apvagia. Akivaizdu, kad samdant neoficialiai žmogų rizikuojame, todėl visada patartina kreiptis į įmonę, kuri legaliai samdo tvarkytojas ir dar pasiūlo paslaugos draudimą. Tvarkytojos, kurios dirba įmonėje yra apmokytos, todėl jomis galima pasitikėti ir visada žinosite kur kreiptis nenumatytu atveju. Gera namų tvarkytoja dirba greitai, nepriekaištingai, nesidomi tuo kas jai nepriklauso, tai lyg nematoma geroji namų dvasia – visada pagelbės kai reikia ir niekada nepirš savo nuomonės, laiku ateis, laiku išeis.

Nereikia pamiršti, kad namų tvarkytoja, tai pagalbininkė, kuri dirba savo darbą, už kurį gauna atlygį. Ji ne tarnauja ir su ja reikia elgtis pagarbiai.

Patinka tai, ką darome?

Naudingi valymo patarimai ir specialios nuolaidos tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *