Virdulio valymas

GintarėNaudingi patarimaiLeave a Comment

virdulio-valymas

Ar įsivaizduojate savo rytą be kavos ar arba arbatos puodelio? Turbūt sunkiai. Ir ne tik todėl, kad jie praskaidrina rytą, tačiau ir dėlto, kad vis dažniau pasigirsta informacija, kokie jie mums reikalingi yra. Juk ne tik vanduo – gyvybės šaltinis, tačiau ir natūralios arbatos, kurios prisideda prie minčių skaidrumo ir kūno laisvės. Tiesa, nauda bus tik tuomet, jeigu gersite kokybišką arbatą virtą kokybiškame virdulyje.

Virdulio valymas yra būtinas. Kuo dažniau tai darysite – tuo skanesnę arbatą gerti pavyks. Taip pat nuolatinė priežiūra garantuoja, kad prietaisas jums kur kas ilgiau tarnaus. Minimali priežiūra kartą į mėnesį kur kas labiau prailgins jo naudojimo laiko tarpą.

Virdulio valymas: greitai ar kokybiškai?

Prekybos vietose galite įsigyti labai daug priemonių, kurios padės išvalyti virdulį. Atrodo labai patogu ir tereikia vos kelių minučių. Deja, parduodamos priemonės ne visada saugios ir daugelis žmonių per skubėjimą sau pakiša koją. Rekomenduojame pasinaudoti žemiau mūsų minimais virdulio valymo būdais, kurie atliekami naudojant virtuvėje randamas priemones.

Baltojo acto ir sodos naudojimas

Tai, kad su actu galima išvalyti rimtas dėmes – kartojame gana dažnai. Virdulio valymas su baltuoju actu taip pat rekomenduotinas. Jis ne tik pašalina kenksmingas kalkes, tačiau taip pat ir nublizgina paviršių. Galima drąsiai sakyti, kad gražus virdulys gamina skanesnę arbatą.

  • Pirmiausia Jums reikia pripildyti virdulį mišiniu, kurį sudaro actas ir vanduo santykių 1:1. Kai kuriems asmenims atrodo, kad acto kiekis yra labai didelis ir vėliau gali būti sunku panaikinti jo kvapą. Taip tikrai nebus. Pabandykite praktiškai.
  • Tuomet įjunkite virdulį ir laukite, kol virdulys užvirs.
  • Kuomet jis užvirs – neskubėkite išpilti mišinio. Rekomenduojame bent jau 30 minučių, o kartais ir ilgiau palaikyti vandenį su actu. Jeigu kalkių labai daug – laikykite dar ilgiau. Palaukus viską išpilkite ir kelis kartus praskalaukite virdulį, kol neliks acto kvapo.
  • Tuomet Jums bus reikalinga soda, kurios naudoti rekomenduojame maksimaliai kelis šaukštus. Su kempinėle valykite virdulio vidų, padenkite kiek tik įmanoma daugiau paviršiaus.
  • Palaikykite kelias minutes ir tuomet paprasčiausiu vandeniu sodą taip pat rekomenduojame išplauti.
  • Štai ir viskas. Virdulys turėtų būti visiškai švarus. Jeigu dar liko baltų kalkių, kurios vėliau patenka į Jūsų kavos puodelį – dar ir dar kartą kartokite tą patį procesą. Galima įpilti daugiau acto, kad veiksmingumas būtų didesnis.

Virdulio valymas yra kruopštus. Tačiau jeigu šį procesą atliksite bent jau kartą per mėnesį – pamiršite kas yra kalkės. Taip pat, kuo virdulys yra senesnis – tuo kalkės kaupiasi greičiau.

Citrinos rūgšties naudojimas

Citrinos rūgštimi galima pašalinti tiek indaplovės, tiek skalbimo mašinos, o tuo pačiu ir virdulio nešvarumus. Citrina apskritai viena efektyviausių priemonių, kuri yra naudojama valymo procesuose. Svarbiausia, ji nepalieka jokio kvapo ir tuo pačiu paviršius tampa blizgus.

Naudojimas labai paprastas. Galite naudoti tiek paprastą citriną, tiek citrinos rūgštelę, tiek jos sultis. Paprasčiausiai šį vaisių arba jo gaminį įdėkite į virdulį ir užpilkite šaltu vandeniu. Jeigu virdulys yra labai kalkėtas, tuomet užvirus vėl ir vėl įjunkite iš naujo. Jeigu vandens daug nugaravo – įpilkite dar ir vėl įjunkite. Elektrinio virdulio galingumas neturi reikšmės citrinos veikimui. Tiesiog kartokite kelis kartus padarydami po minutės pertrauką, kad jis neperkaistų.

Citrinų rūgštis pašalins net ir labai dideles kalkes. Reguliariai taip virindama jūs užsitikrinsite, kad kalkės nesikaups.

Druskos naudojimas valyme

Brangius valiklius vis dažniau pakeičia natūralios priemonės ir dar viena iš jų yra maiste naudojama druska. Su šia priemone taip pat galima valyti ir kalkes, ir apskritai pašalinti įvairiausius nešvarumus. Pirmiausia reikia pabrėžti, kad druska labai puikiai naikina įvairius mikroorganizmus, kurie labai dažnai dėl nuolatinės drėgmės veisiasi šioje vietoje. Uždėkite ant kempinėlės šiek tiek druskos ir po truputį valykite paviršių. Jeigu kalkių arba kitų nešvarumų labai daug – gali tekti šiek tiek pašveisti, tačiau rezultatas jus tikrai labai maloniai nustebins, tad apsišarvuokite kantrybe.

Su druska kenkėjus naikinsime ją įdėję į virdulį ir įpylę vandens. Užvirinkite vandenį. Darykite tai net kelis kartus, kad efektas būtų didesnis. Tuomet vandenuką išpilkite ir štai – virdulys gali būti naudojamas labai sėkmingai.

Dar kelios priemonės švaros link

Kaip valyti virdulį? Galimybių yra daug ir mes pateikiame dar kelis.

  • Baltasis vynas taip pat labai puikiai kankina nešvarumus. Jį taip pat reikia užvirinti ir palaukus kol atvės – išpilti. Tiesa, vynas gali palikti nemalonų kvapą, tad vėliau jį siūlome naikinti naudojant citrinos sultis.
  • Specialus vandens minkštiklis skirtas skalbimo mašinoms, tačiau gali būti naudojamas ir siekiant sumažinti kalkes virdulyje. Panaudojus svarbiausia yra plauti tol, kol neliks jokio kvapo. Juk tikrai nesinori gerti kavą su keistu aromatu.
  • Angų skystis taip pat labai dažnai akcentuojamas kaip ypač gera valymo priemonė. Tačiau mes jos primigtinai rekomenduotume nenaudoti, kadangi vėliau kvapą pašalinti bus labai sunku, o ir apskritai kenksminga. Jeigu planuojate pirkti specialias priemones – tuomet ir pikite skirtas būtent tokiam valymui.

Jeigu neturite laiko valyti virdulio arba Jums niekaip nepavyksta pasiekti gero efekto – siūlome kreiptis į profesionalus, kurie darbus atliks už jus. Juk patirtis – geriausią, ką gali pasiūlyti profesionalai.

Patinka tai, ką darome?

Naudingi valymo patarimai ir specialios nuolaidos tiesiai į Jūsų el. pašto dėžutę

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *